23 Лип

Шановні колеги!

З 1 серпня 2020 року набрав чинності Закон Про внесення змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» № 128-IX від 18.03.2020 (далі Закон 128). Він вніс зміни в Закон про РРО і разом зі звичайним РРО з’явилося і програмне.

1 травня 2021 року ми оголосили про запуск бета-версії ПРРО, рішення якого розраховане спеціалізовано для фінансових установ. Впродовж 2 – місяців після запуску якого велося активне тестування.

22 липня 2021 року кредитна спілка Агро Бізнес Кредит вчора стала першою кредитною спілкою в Україні, яка вже використовує Програмний РРО від Альфа-Омега плюс.

Це насправді революційно і дуже інноваційно!

ПРРО ВВО – новий програмний РРО від Альфа-Омега плюс! Це сучасна альтернатива апаратного РРО, підходить для всіх фінансових компаній. ПРРО забезпечує швидку реєстрацію, миттєву фіскалізацію онлайн і має широкий набір функцій.

Новий, зручний і абсолютно простий у використанні. Ми також маємо реалізований ПРРО для валютообмінних операцій! І все це інтегровано у нашу аналітичну та облікову систему!

ПРРО ВВО – спробуйте першими!

Ставайте сучасними!

Оцифруйте свої прибутки разом з нами)!

 

 

21 Кві

Шановні колеги!

Усім відомо  що зараз однією з найобговорюваніших  тем у бізнес-суспільстві є розширення кола РРО-обов’язкових операцій, а також можливість використання програмних РРО, замість касових апаратів.

Багато хто з Вас цікавиться станом справ з випуском нашого власного РРО. Ви висловлювали свої страхи з цього приводу. Нижче ми розвіємо всі Ваші побоювання і розкажемо про стратегію виходу на ринок програмних РРО.

⇛ Історія розробки

Роботи над запуском прогрмних РРО з боку ДФС стартували у 2018 році. Але наприкінці 2020 року ми прийшли до висновку, що нам варто розробити своє рішення у співпраці із парнерами, які вже працюють на цьому ринку і мають вже відпрацьовані процеси і процедури.

⇛ Проблеми, що вирішують програмні РРО

То, почнемо знайомство з нашим ПРРО! І, мабуть, правильним буде розпочати йогоз проблеми, яку покликані розв’язати наші рішення.

  • Мінімізація витрат на придбання та обслуговування апаратного РРО.
  • Спрощення механізму впровадження фіскалізації чеків.
  • Забезпечення клієнтів зручним доступом до інформації про фіскальні чеки без зберігання у паперовому вигляді.

⇛ ПРРО від ТОВ «Альфа-Омега плюс» – ВВО: КасаПРРО

Вже з 1 травня 2021 року ми готуємо до випуску бета-версію ПРРО. Наше рішення розраховане спеціалізовано для фінансових установ і буде мати повний набір функцій для фіскалізації розрахунків операцій,  готовий для використання довідник номенклатур, що дозволить розпочати роботи з касою за лічені хвилини:

  • реєстрація господарських одиниць, реєстрація кас та касирів;
  • створення чека;
  • фіскалізація чека;
  • відправка фіскалізованого чека клієнту у вигляді QR-коду на e-mail.

Ми плануємо до 1 липня 2021 року експлуатувати програмний РРО у безоплатному режимі.
Плата за місячне обслуговування буде на рівні 150 грн кожна точка.

⇛ Зворотній звя’зок

Це перше наше звернення до Вас на тему програмного РРО. Для нас ця тема є новою сторінкою у розвитку. Просимо усі запитання, побажання надсилати на пошту office@softcu.com, після їх аналізу ми опублікуємо окремого листа, де максимально дамо відповіді на них.

 

Дякуємо, що Ви з нами!
Ваш надійний парнер, команда ТОВ «Альфа-Омега плюс»

02 Бер

Акцію продовжено! Тільки до 31.03.2021 року!

Компанія ТОВ “Альфа-Омега Плюс” оголошує про продовження акції до Дня спонтанного прояву доброти!
Досвід, який ми отримали протягом днів Акції, яка була оголошена 17 лютого 2021р., був для нас пізнавальний, адже ми отримали активний фідбек від фінансових установ.
Тому з нашої сторони було вирішено про продовження Акції до Дня спонтанного прояву доброти, щоб кожен бажаючий отримав свою можливість скористатись можливостями нашої програми!
Відгуки про наш продукт читайте більше тут:
Приєднуйтеся!
Виповніть анкету і ми до Вас зателефонуємо!

17 Лют

Акція! Для нових користувачів програми!

Ми оголошуємо, що фінансова установа (кредитна спілка, ломбард, фінансова компанія), яка не є користувачем нашого програмного забезпечення, звернеться до нас протягом 10 днів до 18.00 28 лютого 2021 року‼ отримує можливість встановити наше програмне забезпечення за 1 грн, а місячна плата протягом 12 місяців не буде більшою як 50% від мінімальної зарплати одного працівника

ℹ️Окрім того із цієї суми наша компанія буде щомісячно 10% перераховувати на підтримку лікування онкохворих дійтей благодійному фонду “Таблеточки” – https://tabletochki.org/, а ще 10% на підтримку нашого війська через волонтерську спільноту.

Наш програмний продукт має високі споживні якості, на ньому легко працювати, навчатися, приймати рішення, отримувати управлінське звітування, звітуватися у НБУ та інші органи влади. Ми звільняємо час людей для роботи із клієнтами, для створення можливостей більше заробляти. Наші користувачі у всіх куточках України.

Відгуки про наш продукт читайте більше тут:
Приєднуйтеся!
Виповніть анкету і ми до Вас зателефонуємо!
Анкета:

17 Лют

17 лютого – День спонтанного прояву доброти!

☝️Як казав відомий письменник Марк Твен: «Доброта – це те, що може почути глухий і побачити сліпий!».

17 лютого у всьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Святкують це свято як європейські країни, так і інші, в їх числі США, Австралія, Японія, Сінгапур, Великобританія, Таїланд і Канада.
Бути добрим – це не слабкість, а велика сила, яка допомагає вижити, залишитися людиною і зберегти в собі найкращі й потрібні якості характеру.
Це свято має досить нетривалу історію. Метою міжнародного Дня добра є зміцнення дружби між народами, адже щоб бути добрим один до одного, не має значення, хто ви за національністю, в якій країні живете і які у вас релігійні погляди.
У деяких країнах 17 лютого прийнято дарувати перехожим і незнайомим людям квіти, виявляючи так свою любов і турботу. Головне в цей день потрібно намагатися бути добрим до всіх. І не просто добрим, а добрим безмежно і безкорисливо. Важливо пам’ятати, якщо людина очікує подяки за свою доброту, це не може вважатися істинною добротою. Ви не повинні розраховувати на те, що станете свідком радості інших і почуєте їх похвалу.