10 Лис

У жовтні на ринку небанківських фінансових послуг з’явилося п’ять нових гравців, 21 ‒ залишив ринок!

Кількість учасників небанківського фінансового ринку в жовтні зменшилася з 1 215 (станом на 30 вересня) до 1 199 (станом на 31 жовтня), а кількість банків скоротилася на один – до 63.

Із реєстрів виключено 21 учасника ринку небанківських фінансових послуг: вісім фінансових компаній, п’ять ломбардів та одного лізингодавця – добровільно, ще дві фінансові компанії, два страховики, один ломбард та два лізингодавці – примусово. Водночас до реєстру включено чотири ломбарди та одного страхового брокера.

Упродовж місяця 11 фінансовим компаніям, шістьом ломбардам та одній лізинговій компанії анульовано всі ліцензії добровільно (на підставі поданих ними заяв), іншим двом фінансовим компаніям, п’ятьом ломбардам та одній лізинговій компанії – примусово (як захід впливу). Одній фінансовій компанії анульовано частину з наявних ліцензій добровільно. Трьом страховикам зупинено дію ліцензій.

Видано ліцензії чотирьом ломбардам, одній фінансовій компанії відмовлено у видачі ліцензії. Read More

09 Лис

Заходи впливу Національного банку у жовтні місяці до фінансових установ!

Національний банк України повідомляє (детальніше про штрафи тут) про застосування до одного банку та двадцяти однієї небанківської фінансової установи заходи впливу за порушення законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі – ПВК/ФТ), а також вимог валютного законодавства у жовтні 2023 року.

Заходи впливу, а саме штрафні санкції та письмові застереження, застосовано до банку та небанківських фінансових установ загалом стосовно порушення законодавства щодо запобігання та протидії і деяких питаннях валютного законодавства:

 • за порушення вимог частин першої та другої статті 7 Закону № 361-IХ у частині неналежного виконання небанківськими установами обов’язку застосовувати у своїй діяльності ризик-орієнтований підхід, здійснювати оцінку ризиків, притаманних їх діяльності;
 • абзаців першого та другого частини першої статті 8 Закону про ПВК/ФТ у частині неналежного виконання банком обов’язку з урахуванням вимог законодавства розробляти, впроваджувати та оновлювати внутрішні документи з питань ПВК/ФТ, а також у частині відсутності у внутрішніх документах з питань ПВК/ФТ процедур, достатніх для забезпечення ефективного управління ризиками;

Read More

09 Жов

📣 Пропозиція міграції на наше програмне забезпечення для Кредитних Спілок!

Шановні колеги, друзі!

«Найперше хочу висловити Вам повагу та подяку за інтерес до нашого продукту “Все в одному:CUProgram”, який є комплексною інформаційною системою і ним користуються багато кредитних спілок. Зараз з’явилася можливість, за підтримки проєкту USAID “Кредитування сільськогосподарських виробників – КЕП”, мігрувати на програмні продукти, які доступні на ринку та відповідають вимогам. Наша система відповідає найвищим стандартам, які забезпечить Вам зростання та адаптивність до вимог ринку.» – директор ТОВ «АЛЬФА-ОМЕГА плюс» Петро Маковський.

Цим також хочемо запевнити, що наш програмний продукт жодним чином не пов’язаний із країною агресором – московією чи іншими країнами-терористами, або країнами, які сприяють їм – Білорусь і т.п. Це 100% розробка української компанії та українських спеціалістів. 

Інформаційна система будь-якої фінансової установи є її головним інструментом, яким і заробляють, без якого реалізувати динамічний розвиток, забезпечити якісне обслуговування клієнтів у сучасних умовах неможливо. Системи постійно потребують оновлення, підтримки, актуалізації. Вони також можуть стати своєрідним штучним інтелектом, бо містять багато інформації, та дозволяють приймати правильні рішення на основі аналізу наявної інформації. Зазвичай такі системи можуть легко інтегруватися із різними сервісами  як-то Програмний РРО, чи перевірка клієнтів у рамках процедур передбачених нормативними документами щодо фінмоніторингу, перевірок бюро кредитних історій, обміну документами і т.д.

Ми постійно розвиваємося, вдосконалюємо свої продукти, а також якість обслуговування наших клієнтів. Наша компанія, окрім наявних блоків кредитів, депозитів, бухобліку, звітності реалізувала ряд корисних функцій, які суттєво підвищують можливості наших клієнтів, економлять їх ресурси, забезпечують охоплення ринку людей молодшого покоління,  як наприклад:

 1. Програмний РРО (ПРРО).
 2. Фінансовий моніторинг (процедури перевірки “скринінгу” всіх клієнтів, клієнтів які здійснюють операції і т.п.)
 3. Веб Кабінет клієнта фінансової установи та телефоні у комп’ютері.
 4. Хмарний сервер для наших клієнтів.
 5. Блок обміну валют (у розробці)
 6. Блок шерінгу документів із Дії (у розробці)

Детальніше  про прозицію

24 Сер

Вільна, незламна та непереможна: Україна відзначає 32-й День Незалежності!

Шановні колеги, З Днем Незалежності!

Нехай свобода мислити і діяти буде вашою перевагою. Бажаю відчувати її в роботі, у відносинах і в житті. Будьте незалежні і вільні у всіх своїх проявах!
Процвітання вам, вашій родині і країні! Бажаємо нашій Україні миру, стрімкого розвитку, успішного майбутнього та швидкої відбудови!

З Днем Незалежності, Україно!

Слава Україні!

 

29 Чер

Кредитний калькулятор

Перед оформленням кредиту потрібно заздалегідь порахувати переплату та відсотки, щоб розуміти рівень фінансового навантаження на сімейний бюджет. Для цього можна використовувати онлайн кредитний калькулятор, який показує графік оплати, розмір платежу на місяць, переплату.

Кредитний калькулятор для розрахунку вартості і графіку погашення кредиту до ваших послуг!

Наш кредитний калькулятор (мал.1) призначений для швидкого розрахунку графіку погашення кредиту онлайн (мал.2). Вам потрібно тільки ввести ваші дані в колонки, і ви швидко отримаєте результат – розмір відсотків, комісій, загальну вартість кредиту та графік платежів на весь термін погашення.

мал. 1. Кредитний калькулятор

 мал. 2. Графік платежів

Як користуватись калькулятором?

Цей кредитний калькулятор призначений для швидкого розрахунку графіку погашення кредиту онлайн. Вам потрібно тільки ввести ваші дані в колонки, і ви швидко отримаєте результат – розмір відсотків, комісій, загальну вартість кредиту та графік виплати. Для того, щоб швидко все порахувати, виконайте такі дії:

Деякі додаткові платежі кредитний калькулятор не враховує. Ви повинні самостійно додати такі витрати (якщо вони передбачені умовами договору):

 • Послуги кредитних посередників
 • Вартість страхування (якщо це передбачено)
 • Оцінка заставного майна (якщо це іпотека або лізинг)

Ці фактори можуть збільшувати загальну суму кредиту і теж впливають на його загальну вартість.

09 Вер

Презентація новинок! Акція до 30 річчя відновлення Незалежності України!

Стрімке поширення цифрових технологій, які дедалі більше впливають на принципи ведення бізнесу, повсякденного побуту людини та економіку вцілому, наштовхують на постійне вдосконалення програмного продукту. Аналізуючи потреби наших клієнтів ми провели паралелі із сучасними потребами наших клієнтів та працюючи певний час над цими питаннями, зауважили найбільш актуальними аспектами є автоматизація, економія витрат, комплексність,  легкість користування і розуміння та адаптивність.

Тому компанія «Альфа-Омега плюс» презентує нову програму обміну валют  під назвою «ВВО:Obminka», яка здовільняє усі потреби із валютообмінних операцій та модуль програми -програмний розрахунковий реєстратор – «ВВО: КасаПРРО», який покриває фіскальні функції, та відповідає усім вимогам законам України і є виключно українською розробкою. Тепер поговоримо детальніше про наші розробки.

В світі сфера обміну валют активно розвивається та стає більш затребованішою і актуальною. Адже з кожним роком рівень життя в суспільстві росте і в свою чергу все більше і більше стає доступніший туризм для середньостатистичної людини не тільки на мальовничих просторах України, але й в інших країнах світу. Також будь-яке підприємство, що здійснює внутрішньо економічну (накшталт обмінників), стикається з купівлею-продажем іноземної валюти.  А відповідно обмін валют – це сервіс, без якого не обійтися. Сфера купівлі-продажу грошей – досить прибутковий бізнес.

Вам не доведеться витрачати час на те, щоб розібратися у тому, як діє наша програма в роботі з обміном валют, адже «ВВО:Obminka» – проста у керуванні, функціональна та ефективна! Не потрібно більше ніяких громіздких інструкцій, адже програма доступна для розуміння навіть для звичайного користувача. Протягом 15 хвилин Ви освоїте програму з нуля. Легка та інтуїтивна!

«ВВО:Obminka» завантажується з ярлику на робочому столі. До системи можна потрапити тільки вказавши логін та пароль, після чого відбувається процес відкриття зміни. Далі – увесь робочий процес перед вами. Програма працює абсолютно з усіма валютами світу. Також ви можете скласти свій власний довідник валют, через який здійснюватиме усі операції. У програмі можлива:

 • купівля,
 • продаж
 • конвертація валюти,
 • інкація,
 • інкасування,
 • сторнування.

Програма дозволяє встановлювати різні курси валют для кожного окремого пункту обміну, змінювати курси валют протягом дня, відкриття/закриття змін, звіти за зміною, а також програмний РРО. Розрахунок сум програма для обміну валют здійснює самостійно. Також ви можете вказати додатковий курс-знижку на обрану операцію для певного клієнта.

 «ВВО:Obminka»  – це гарантія точності, надійності, універсальності та якісного, безперебійного функціонування всієї системи та багатьох інших. Наші програмісти зробили все можливе, щоб наповнити програму всіма важливими елементами, щоб ви могли належним чином можете виконувати роботу.

!!Повна інтеграція із бухгалтерським блоком програми у режимі реальних операцій!!
Дуже зручно для розвитку бізнесу “обмінки” через франчизу. 

Програмний РРО- новація, яка економить ресурси!

«ВВО: КасаПРРО» – це програмний РРО, сучасна альтернатива апаратним РРО, який забезпечує швидку реєстрацію розрахункових документів (чеків продажу, чеків повернення, денних звітів, та інших) на фіскальному сервері  ДПС онлайн і має широкий набір функцій.

З версії  3.1.6.60 клієнти ВВО:CUPROGRAM можуть вибрати замість класичного фіскального реєстратора – нову платну функцію «ВВО: КасаПРРО».

Модуль «ВВО: КасаПРРО» дозволяє:

 • надсилати інформацію про продаж фіскального товару безпосередньо з програми на сервер фіскальної служби;
 • працювати з програмним РРО онлайн та офлайн;
 • формувати електронні чеки, друкувати їх на звичайному принтері чеків, з відображеним QR-кодом. 

Переваги «ВВО: КасаПРРО» від «Альфа-Омега плюс»:

 1. У  6 рази дешевше ніж звичайний фіскальний реєстратор. Програмний РРО у «Альфа-Омега плюс» вигідніше, ніж купити звичайний РРО.
 2. Місячна абонплата. Обслуговування пРРО обійдеться дешевше ніж обслуговування звичайного апарату РРО.
 3. Продаж фіскального товару без інтернету. З «ВВО: КасаПРРО» можна працювати офлайн. Після відновлення зв’язку інформація буде передана до ДФС.
 4. Контроль інформації про продаж фіскального товару. Ви контролюєте, які чеки будуть надіслані на сервер фіскальної служби.

«ВВО: КасаПРРО» – це не просто реєстрація чеків.

Це безпека зручність та економія!

ТОВ «Альфа-Омега плюс»  проводить Акцію до 30-річчя Незалежності України  для нових користувачів  для фінансових установ!

Ви отримуєте: блок роботи із клієнтами, управлінський та бухгалтерський облік, звітність – як управлінську так і регламентну, включаючи звітність до НБУ, фінмоніторинг, блок роботи із судами та виконавчим провадженням і CRM, блок роботи з УБКІ  – тобто все в одному місці!

Будь-яка фінансова установа (фінансова компанія, ломбард, кредитна спілка), яка не є користувачем нашого програмного забезпечення, звернеться до нас протягом 24 серпня – 24 вересня 2021р. отримує можливість встановити наше програмне забезпечення за 1 грн (ліцензія), а місячна плата протягом 12 місяців – 50% від мінімальної зарплати одного працівника незалежно від кількості користувачів, обсягу використання компонентів програми (обліку у  розрізі відділень, зарплата, фінансова та аналітична звітність, CRM і т.д.)

Приєднуйтеся зараз і отримайте спеціальну пропозицію на програму «ВВО:Obminka»!

Першим 10 учасникам  особлива пропозиція!
Виповніть
Анкету реєстрації і ми до Вас зателефонуємо!

24 Сер

З Днем Незалежності, Україно!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ, ДОРОГІ УКРАЇНЦІ!

Прийміть найщиріші вітання із  ювілеєм та найбільшим національним святом – Днем Державного Прапора  та Днем Незалежності України!

Вітаємо кожного, хто своїми діями докладається до нашої спільної справи – розбудови нової європейської держави України. Сьогодні наше завдання, завдання усіх громадян України, – зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

До відзначення 30-річчя Незалежності України ТОВ «Альфа-Омега плюс» компанія-розробник програмного забезпечення «CUProgram»  для фінансових установ, оголошує Акцію для нових користувачів!

Будь-яка фінансова установа (фінансова компанія, ломбард, кредитна спілка), яка не є користувачем нашого програмного забезпечення, звернеться до нас протягом 24 серпня – 24 вересня 2021р. отримує можливість встановити наше програмне забезпечення за 1 грн, а місячна плата протягом 12 місяців не буде більшою як 50% від мінімальної зарплати одного працівника!

Ви отримуєте: блок роботи із клієнтами, управлінський та бухгалтерський облік, звітність – як управлінську так і регламентну, включаючи звітність до НБУ, фінмоніторинг, блок роботи із судами та виконавчим провадженням і CRM, блок роботи з УБКІ, а також із новинок –  програмний РРО, кол-центр, веб-кабінет клієнтів, блок обміну валют  – тобто все в одному місці!

Приєднуйтеся зараз і отримайте спеціальну пропозицію на Блок обміну валют!
Виповніть Анкету реєстрації і ми до Вас зателефонуємо!

З великою повагою, команда «Альфа-Омега плюс» ⁠

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

23 Лип

Шановні колеги!

З 1 серпня 2020 року набрав чинності Закон Про внесення змін до ЗУ «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» № 128-IX від 18.03.2020 (далі Закон 128). Він вніс зміни в Закон про РРО і разом зі звичайним РРО з’явилося і програмне.

1 травня 2021 року ми оголосили про запуск бета-версії ПРРО, рішення якого розраховане спеціалізовано для фінансових установ. Впродовж 2 – місяців після запуску якого велося активне тестування.

22 липня 2021 року кредитна спілка Агро Бізнес Кредит вчора стала першою кредитною спілкою в Україні, яка вже використовує Програмний РРО від Альфа-Омега плюс.

Це насправді революційно і дуже інноваційно!

ПРРО ВВО – новий програмний РРО від Альфа-Омега плюс! Це сучасна альтернатива апаратного РРО, підходить для всіх фінансових компаній. ПРРО забезпечує швидку реєстрацію, миттєву фіскалізацію онлайн і має широкий набір функцій.

Новий, зручний і абсолютно простий у використанні. Ми також маємо реалізований ПРРО для валютообмінних операцій! І все це інтегровано у нашу аналітичну та облікову систему!

ПРРО ВВО – спробуйте першими!

Ставайте сучасними!

Оцифруйте свої прибутки разом з нами)!

 

 

21 Кві

Шановні колеги!

Усім відомо  що зараз однією з найобговорюваніших  тем у бізнес-суспільстві є розширення кола РРО-обов’язкових операцій, а також можливість використання програмних РРО, замість касових апаратів.

Багато хто з Вас цікавиться станом справ з випуском нашого власного РРО. Ви висловлювали свої страхи з цього приводу. Нижче ми розвіємо всі Ваші побоювання і розкажемо про стратегію виходу на ринок програмних РРО.

⇛ Історія розробки

Роботи над запуском прогрмних РРО з боку ДФС стартували у 2018 році. Але наприкінці 2020 року ми прийшли до висновку, що нам варто розробити своє рішення у співпраці із парнерами, які вже працюють на цьому ринку і мають вже відпрацьовані процеси і процедури.

⇛ Проблеми, що вирішують програмні РРО

То, почнемо знайомство з нашим ПРРО! І, мабуть, правильним буде розпочати йогоз проблеми, яку покликані розв’язати наші рішення.

 • Мінімізація витрат на придбання та обслуговування апаратного РРО.
 • Спрощення механізму впровадження фіскалізації чеків.
 • Забезпечення клієнтів зручним доступом до інформації про фіскальні чеки без зберігання у паперовому вигляді.

⇛ ПРРО від ТОВ «Альфа-Омега плюс» – ВВО: КасаПРРО

Вже з 1 травня 2021 року ми готуємо до випуску бета-версію ПРРО. Наше рішення розраховане спеціалізовано для фінансових установ і буде мати повний набір функцій для фіскалізації розрахунків операцій,  готовий для використання довідник номенклатур, що дозволить розпочати роботи з касою за лічені хвилини:

 • реєстрація господарських одиниць, реєстрація кас та касирів;
 • створення чека;
 • фіскалізація чека;
 • відправка фіскалізованого чека клієнту у вигляді QR-коду на e-mail.

Ми плануємо до 1 липня 2021 року експлуатувати програмний РРО у безоплатному режимі.
Плата за місячне обслуговування буде на рівні 150 грн кожна точка.

⇛ Зворотній звя’зок

Це перше наше звернення до Вас на тему програмного РРО. Для нас ця тема є новою сторінкою у розвитку. Просимо усі запитання, побажання надсилати на пошту office@softcu.com, після їх аналізу ми опублікуємо окремого листа, де максимально дамо відповіді на них.

 

Дякуємо, що Ви з нами!
Ваш надійний парнер, команда ТОВ «Альфа-Омега плюс»