29 Чер

Кредитний калькулятор

Перед оформленням кредиту потрібно заздалегідь порахувати переплату та відсотки, щоб розуміти рівень фінансового навантаження на сімейний бюджет. Для цього можна використовувати онлайн кредитний калькулятор, який показує графік оплати, розмір платежу на місяць, переплату.

Кредитний калькулятор для розрахунку вартості і графіку погашення кредиту до ваших послуг!

Наш кредитний калькулятор (мал.1) призначений для швидкого розрахунку графіку погашення кредиту онлайн (мал.2). Вам потрібно тільки ввести ваші дані в колонки, і ви швидко отримаєте результат – розмір відсотків, комісій, загальну вартість кредиту та графік платежів на весь термін погашення.

мал. 1. Кредитний калькулятор

 мал. 2. Графік платежів

Як користуватись калькулятором?

Цей кредитний калькулятор призначений для швидкого розрахунку графіку погашення кредиту онлайн. Вам потрібно тільки ввести ваші дані в колонки, і ви швидко отримаєте результат – розмір відсотків, комісій, загальну вартість кредиту та графік виплати. Для того, щоб швидко все порахувати, виконайте такі дії:

Деякі додаткові платежі кредитний калькулятор не враховує. Ви повинні самостійно додати такі витрати (якщо вони передбачені умовами договору):

  • Послуги кредитних посередників
  • Вартість страхування (якщо це передбачено)
  • Оцінка заставного майна (якщо це іпотека або лізинг)

Ці фактори можуть збільшувати загальну суму кредиту і теж впливають на його загальну вартість.