Послуги

Навчання:

Проведення навчань через систему вебінарів, виїздних семінарів, віддаленого навчання для професіоналів фінансових установ: ІT спеціалістів, бухгалтерів, правників, юристів по роботі із боргами, управлінців різних рівнів.
облік
управління
юридичні аспекти

Комп’ютерна програма M.E.Doc:

    Наша компанія працює з корпорацією “Інтелект-сервіс” від часу створення, а через Комп’ютерно-діловий центр із 2001 року. Ми обслуговуємо понад 600 клієнтів по всій країні. У нас на постійній основі працює сертифікованих два спеціалісти.

    Наші послуги включають:

• постачання комп’ютерної програми M.E.Doc, що пропонує в собі все різноманіття можливостей роботи зі звітами,податковими накладними та іншими електронними документами для подачі електронної звітності в усі контролюючі органи: ЄСВ, ПДВ, 1-ДФ, декларації про доходи. Зберігання документів і можливість роботи з ними незалежно від наявності доступу в Інтернет;
ремонт комп’ютерів
• доступ до он-лайн сервісу СОТА для подачі звітності та документообігу;
• видача сертифікатів електронних цифрових підписів від АЦСК “Україна” для подання звітності в контролюючі органи, шифрування електронних договорів, рахунків, накладних і інших електронних документів;
• продаж захищених носіїв Secure Token – для надійного захисту та безпечного зберігання Вашого цифрового підпису;
• встановлення та налаштування програмного забезпечення згідно облікової політики замовника, налаштування цифрових підписів та прав доступу, допомога в роботі у програмах.

    Комп’ютерна програма «M.E.Doc»  – Програма №1 Вибір року 2019 для подачі звітності та електронного документообігу.

    Окрім того, що ми продаємо програмне забезпечення, ми вчимо користуватися ним і надаємо всебічну підтримку на весь час дії його ліцензії.

Консультування:

Індивідуальне консультування із спеціалістами із різноманітних питань діяльності фінансових установ. Робота у віддаленому режимі. Робота із виїздом. Праця згідно поставлних технічних завдань за потребою клієнтів.
ведення обліку
управління кредитною установою
юридичні питання
управління боргами