Наша компанія

cropped-Безимени-1.jpgТОВ “Альфа-Омега-плюс” створена у 2007 році. Спеціалізується на розробці комплексних інформаційних систем для управління фінансовою діяльністю під загальним брендом “ВСЕ В ОДНОМУ”: кредитних спілок, фінансових компаній, а також продуктів для автоматизації судових процесів та виконавчого провадження. Компанія співпрацює із фахівцями високого класу, які спеціалізовано займаються ринком, добре знають юридичну природу організацій та процесів. Ми і надалі залишаємо лідером на ринку, пропонуючи якісні продукти, якісний сервіс, постійне вдосконалення. При цьому проводимо якісний ремонт комп’ютерів. Ми постійно інвестуємо, а тому наші рішення є завжди актуальними та новітніми. Діючи за принципом “дешеве добрим не буває”, ми маємо маємо достатньо ефективну систему лояльності до клієнтів за принципом: “забезпечуємо сталий розвиток разом з нами”.

Наша компанія також пропонує готові рішення: від технічного про програмного забезпечення для кредитних спілок, фінансових компаній та юридичних фірм із управління боргами.

Компанії належать права на розробку “Все в одному:СUProgram” (розробник Віктор Зварич). Ця програма на ринку вже із 1999 року і на ній програмі працюють і працювали найбільші за обсягами операцій кредитні спілки.

Наш референт лист

1. Кредитна спілка “ВИГОДА” м.Стрий
2. Кредитна спілка “Бойківщина” м.Дрогобич
3. Кредитна спілка “Гетьман” м.Прилуки
4. Кредитна спілка “Сосницька” м.Сосниця
5. Кредитна спілка “Профспілкова скарбниця” м.Київ
6. Кредитна спілка “Громада” м.Херсон
7. Кредитна спілка “Актив” м.Енергодар
8. Кредитна спілка “Чураївна” м. Черкаси
9. Кредитна спілка “Ощадність” м.Кам’янець-Подільський
10. Кредитна сілка “Кредит-Експерт” м.Бориспіль
11. Кредитна спілка “Добробут” м.Нова Каховка

та багато інших