Демо версія

Якщо Ви ще досі не користувались нашим програмним забезпеченням, Ви можете отримати доступ до нашого сервера, де вже встановлена програма. Програма на сервері містить дані для демонстрації програми. Також доступні всі функції програми без обмежень у використанні.

Також ви можете завантажити програму та встановити самостійно на Вашому комп’ютері. Для використання програми необхідно замовити демонстраційний ключ. При виповненні і відправці заявки  на демоверсію система автоматично видає Вам ключ авторизації (ліцензії). У разі виникнення питань із розгортання (встановлення) системи у Вас можна звернутися до нашої служби підтримки.

Ви також можете зереєструватися на безоплатний вебінар, щоб детальніше розпитати про систему та притиснути розробників у кут)

А якщо Вам все сподобалося і Ви хочете із нами заробляти більше і жити краще), то будь ласка,  до договору відділяє один крок – заповнити анкету для підписання договору.

Для отримання доступу до сервера ліцензцій заповніть форму вказану нижче і не забудьте відправити її. Ви автоматично отримаєте ключ авторизації!

Гарного Вам перегляду! Чекаємо на питання та, можливо, можливо, якісь цікаві ідеї та питання.

Fields marked with an * are required