Послуги

Навчання:

Проведення навчань через систему вебінарів, виїздних семінарів, віддаленого навчання для професіоналів фінансових установ: ІT спеціалістів, бухгалтерів, правників, юристів по роботі із боргами, управлінців різних рівнів.
облік
управління
юридичні аспекти

МЕ.DOC:

Комп’ютерна програма «M.E.Doc IS» (My Electronic Document International Standard) – це Ваш найкращий помічник у роботі з усіма типами документів в електронному вигляді: податкові накладні, акти, рахунки і звіти. Це новітній програмний продукт для підприємств різних сфер діяльності та систем оподаткування, створений на основі системи «M.E.Doc», що добре зарекомендувала себе на ринку. Наша компанія працює з корпорацією “Інтелект-сервіс” від часу створення, а через Комп’ютерно-діловий центр із 2001 року. Ми обслуговуємо понад 600 клієнтів по всій країні. У нас на постійній основі працює сертифікованих два спеціалісти.
продаж ПЗ
консультування

Консультування:

Індивідуальне консультування із спеціалістами із різноманітних питань діяльності фінансових установ. Робота у віддаленому режимі. Робота із виїздом. Праця згідно поставлних технічних завдань за потребою клієнтів.
ведення обліку
управління кредитною установою
юридичні питання
управління боргами